Txawb Xov Tooj
+86-13273665388
Hu Rau Peb
+86-319+5326929
E-mail
info@milestonea.com yog

Tuam Tshoj Lub Hoobkas Zoo Roj Lim 4283859 rau HITACHI

Nqe lus piav qhia luv:

Qhov siab: 205 hli
Txheej sab nrauv: 118 hli
Sab hauv txoj kab uas hla: 98mm
Xov loj (nti): 1 1/2-12 UNF
Qhov chaw ntawm Keeb Kwm: Hebei, Suav
Hom Lub Npe: MST
Khoom siv: hlau+lim ntawv, Ntawv & hlau
Zoo: Zoo Tshaj
Lub sij hawm xa tuaj: 7-15 Hnub
Ntim Cov Lus Qhia: 1. Mekas 2.Ntau ntim 3.MST ntim
Warranty: 5000-10000miles
HS Code: 8421230000


Khoom nthuav dav

Khoom cim npe

Hla Kev Siv

AGCO 30-3436861
CAS IH 1 240 892 H 1
CAS IH 289180A1
CAS IH Ib 77537
Kab ntsig 3 Ib-1242
CUMMINS 3014654
CUMMINS 3313281
DAEWOO 65-05510-5007
ERF C3014654
FODEN TRUCKS Y03414806
ZOO SIAB 9414100141
HINO 15607-1380
HINO 15607-1381
HINO 15607-1381A
HINO 15607-1430
HINO 15607-1431
HINO 15607-1432
HINO 15607-1740
HINO 156071810
HITACHI 156071431
HITACHI 4128800
HITACHI 4175914
HITACHI 4178801
HITACHI 4206079
HITACHI 42060791
HITACHI 4206089
HITACHI 42060891
HITACHI 4283859
HITACHI 42838591
HITACHI 4429726
HITACHI 4448734
HITACHI 4450659
HITACHI L4206079
ISUZU 1-13240-046-1
ISUZU 1132400620
ISUZU 1132400622
ISUZU 1-13240-075-0
ISUZU 1-13240-157-0
ISUZU 1-13240-157-1
ISUZU 1878116380
ISUZU 2906548400
ISUZU 2945611120
ISUZU 8943910492
ISUZU 897371370
JCB 02/800226
JCB 32/925953
KOMATSU CU331-3281
KOMATSU TIAB SA 734
MASSEY FERGUSON 1076750M1
ONAN 122-0756
AIR REFINER TSW-734
AMC Lim TSI-3312
ASAS TZB 523
ASAS TZB 557
BALDWIN B205
BALDWIN B7004
BALDWIN B7005
BALDWIN IB 7108
BOMAG 31701054
BOSCH 0 986 AWM 102
COOPERS SIB 456
CROSLAND FILTERS 2026
DONALDSON P551381
FIATALLIS 75208314
TSEV FILTER TIAB SA 3173
TSEV FILTER ZPO 41
TSEV FILTER ZPO 50
TSEV FILTER ZPO 50
FILMAR TIAB SA 8207
FILMAR TIAB SA 8372
FLEETGUARD SWB 3470
FLEETGUARD SWB 3478
FLEETGUARD SWB 734
FRAM PH3757
HENGST FILTER H216W
INGERSOLL-RAND 51355337
INGERSOLL-RAND 9209 2212 ib
INGERSOLL-RAND 9209 22123
KAWASAKI YZ1132400621
LUBERFINER SIB 734
LUBERFINER LFP734-1
MAHLE FILTER YOG HWV 319
MISFAT Z603
PUROLATOR Ib 40313
SAKURA Automotive C-1305
SCT Lub Tebchaws Yelemees SWB 821
SPERRY NEW HOLLAND 84475549
SURE FILTER TIAB SA 1431
TRP 1535304
TRP 1535305
VALMET 0199 2235
VALMET 0440 5099
WIX FILTERS 51649
WOODGATE HWV 734
ZETTELMEYER 22871489

oil (1)

Peb Qhov Kev Pabcuam

1. Hloov chaw nrog OEM zoo .r
2. Qauv txiav txim.
3. Peb yuav teb koj rau koj qhov kev nug hauv 24 teev.
4. tom qab xa, peb yuav taug qab cov khoom rau koj ib zaug txhua ob hnub, kom txog thaum koj tau txais cov khoom lag luam. Thaum koj tau txais
khoom, sim lawv, thiab muab lus teb rau kuv.Yog tias koj muaj lus nug txog qhov teeb meem, tiv tauj nrog peb, peb yuav muab
txoj kev daws rau koj.
oil (2)


  • Yav dhau los:
  • Tom ntej:

  • Sau koj cov lus ntawm no thiab xa tuaj rau peb