Txawb Xov Tooj
+86-13273665388
Hu Rau Peb
+86-319+5326929
E-mail
info@milestonea.com yog

Kev tsim kho tshuab lub cav qhov chaw Roj Lim W962 rau Mann

Nqe lus piav qhia luv:

Qhov siab: 210 hli
Txheej sab nrauv: 93.2 hli
Sab hauv taub 1 : 62 hli
Sab hauv taub 2 : 72 hli
Qhov hnyav: 0.82KG
Xov loj (nti): 1 "-12UNF-2B
Qhov chaw ntawm Keeb Kwm: Hebei, Suav
Hom Lub Npe: MST
Khoom siv: hlau+lim ntawv, Ntawv & hlau
Zoo: Zoo Tshaj
Lub sij hawm xa tuaj: 7-15 Hnub
Ntim Cov Lus Qhia: 1. Mekas 2.Ntau ntim 3.MST ntim
Warranty: 5000-10000miles
Qhov chaw ntawm Keeb Kwm: Hebei, Suav
HS Code: 8421230000


Khoom nthuav dav

Khoom cim npe

Hla Kev Siv

ALFA ROMEO 1.1676E+11
ALFA ROMEO 1.1676E+11
ALFA ROMEO 1.1676E+11
ANDORIA 2.53.056
BERGMEISTER 3218794
BOMAG 05711733
BOMAG 5821330
BOMAG 96008575
CAS IH 1 133 495 R 1 ib
CAS IH 1 240 619 H 1
CAS IH 1931128
CAS IH 1967094C1
CAS IH 218100A1
CAS IH 47135707
CAS IH 504073234
CAS IH 84214564
CAS IH 87803194
CAS IH 98439682
CAS IH J-843760
CAS IH J-843760 tus nqi
CAS IH J-931062
Kab ntsig 5S-0481
CITROEN 1906 61
CLAAS 00 0325 719 0
CLAAS 00 0761 410 0 ib
CLAAS 00 259 906.90 ib
CLAAS 0323 008 0 ib
DAF 112243
DAF 112243
DAF SIB 1177
DAIHATSU 49329-00000
DEUTZ-FAHR 0.009.4687.0
FIAT 1310071080
FIAT 1317643080
FIAT 1902138
FIAT 1930010
FIAT 46773577
FIAT 47135706
FIAT 4764725
FIAT 4795601
FIAT 4813127
FIAT 4814454
FIAT 5951661
FIAT 5962400
FIAT 5981936
FIAT 60507208
FIAT 60507209
FIAT 60732867
FIAT 71736113
FIAT 71736116
FIAT 71736119
FIAT 74035556
FIAT 74434895
FIAT 79075882
FIAT 82406319
FIAT 9936891
FIAT 9944921
FIAT 9950443
FIATALLIS 1930010
FIATALLIS 5951661
FORD 1145 7434058
FORD 1145 7434105 ib
FORD 5010 462 ib
FORD 5012 582 ib
FORD 5020 403 ib
FORD 6135 130 ib
FORD 8784 0509 ib
FORD F0 NCO 9176
IB FORD T81D C9150
BA rau DUSA A810X-9150-CA
GAZ 2.53.056
GAZ 25305611
GENERAL MOTORS 93156288
GENERAL MOTORS 93183042
HAKO 82-049
HAKO 820490
HAMM 1302191
HITACHI L01930010
HYSTER 1306331
HYSTER 865571
H_RLIMANN 0.009.4687.0
INGERSOLL-RAND 85448462
INGERSOLL-RAND 89298541
IVECO Cov 190 2138 ib
IVECO Cov 193 0010 Nws
IVECO Cov 476 4725 ib
IVECO Cov 479 2138 ib
IVECO Cov 500038744
IVECO Cov 9936891 ua
IVECO Cov 993 8405 ib
IVECO Cov 995 0451 ib
JCB 32/912001
JCB 32/912001A
KOMATSU 1240619-H2
KOMATSU 203-01-K1280
KOMATSU 504073234
KOMATSU EA504073234
KRAMER 1000000 0381
LAMBORGHINI 0.0094.687.0
QHOV TSEEB 000 983 1625
QHOV TSEEB 000 983 1647
QHOV TSEEB 06 812 7177
LOMBARDINI 177.2175.143
MASSEY FERGUSON 3638291M
MASSEY FERGUSON 3638291M1
MASSEY FERGUSON 3638510M1
MC KOOB 218100A1
MC KOOB 705137A1
MELROE 5411656301
OPEL 813041
OPEL 813565
OPEL 90016800
PERKINS 26560 608 ib
PERKINS 26 561 118 ib
PEUGEOT 1906 60
PIAGGIO MOTORCYCLES 247444
PIAGGIO MOTORCYCLES 264907
PIAGGIO MOTORCYCLES 493290
RENAULT 77 00 668 711 ua
RENAULT 77 00 700 092 ib
RENAULT 77 01 030 195 ua
RENAULT 77 01 030 546
 RENAULT 77 01668 711
 RENAULT tsheb 50 01 829 282 ib
 RENAULT tsheb 50 01 846 099
 RENAULT tsheb 50 01 850 947 ib
 RENAULT tsheb 74 85 129 890 ib
 RENAULT tsheb 77 00 700 092 ib
 RENAULT tsheb 77 01 030 546
 ROV TIAB SA 9777
 ROV ADU9779EVA
 ROV TIAB SA 2147 L.
 ROV TIAB SA 2147 L.
 ZOO 0.009.4687.0
 SISU 8366 40251
 SISU 8366 40251V
 SISU 8366 62575
 SPERRY NEW HOLLAND 1.615E+11
 SPERRY NEW HOLLAND 1930010
 SPERRY NEW HOLLAND 2830348
 SPERRY NEW HOLLAND 47135706
 SPERRY NEW HOLLAND 504073234
 SPERRY NEW HOLLAND 81866615
 SPERRY NEW HOLLAND 84271537
 SPERRY NEW HOLLAND 87800220
 SPERRY NEW HOLLAND 98439682
 STEYR 1.615E+11
 STEYR 98439682
 TEREX 5 568 656 484
 TUG FIAT 1930010
 VAG 000 446 5121
 VAG 068 127 177 ib
 VAG 068 127 177 IB
 VALMET 8366 40251
 VM 4 531 0071a
 VOLVO 03976655-5
 VOLVO 1257200
 VOLVO 1257201
 VOLVO 1257201-2
 VOLVO 1326899
 VOLVO 234464-5
 VOLVO 3976655
 VOLVO 3976655-5
 VOLVO 829993

  • Yav dhau los:
  • Tom ntej:

  • Sau koj cov lus ntawm no thiab xa tuaj rau peb