Txawb Xov Tooj
+86-13273665388
Hu Rau Peb
+86-319+5326929
E-mail
info@milestonea.com yog

Siab Zoo Puv Ntws Roj Lim P559000 rau Donaldson

Nqe lus piav qhia luv:

Qhov siab: 300 hli
Txheej sab nrauv: 119 hli
Sab hauv taub: 102mm
Qhov hnyav: 1.513KG
Xov loj (nti): M95 x 2.5
Qhov chaw ntawm Keeb Kwm: Hebei, Suav
Hom Lub Npe: MST
Khoom siv: hlau+lim ntawv, Ntawv & hlau
Zoo: Zoo Tshaj
Lub sij hawm xa tuaj: 7-15 Hnub
Ntim Cov Lus Qhia: 1. Mekas 2.Ntau ntim 3.MST ntim
Warranty: 5000-10000miles
HS Code: 8421230000


Khoom nthuav dav

Khoom cim npe

Hla Kev Siv

CAS IH 76612210
CAS IH 84385571
CAS IH 87408494
CUMMINS 2882674
CUMMINS 3101869
CUMMINS 3406809
CUMMINS 4906633
DOOSAN 47400034
DYNAPAC 945949
EUCLID E12979663
FIAT-HITACHI 76194865
ZOO SIAB 9414101645
INGERSOLL-RAND 23020407
INGERSOLL-RAND 54662028
KOBELCO 76612210
HYSTER 1415822
KOMATSU 62165-45110
LIEBHERR 10332314
QHOV TSEEB 3562229031
SISU 1216 400571
SPERRY NEW HOLLAND 76612210
SPERRY NEW HOLLAND 84385571
TEREX 15275439
TEREX 1550 1271 ib
ALCO LOJ TZB-1444
BALDWIN SIB 7154
BALDWIN SWB 7509
COOPERS TIAB SA 5190
DONALDSON P559000
DT 2.11133
DT Spare Xeem 2.11133
TSEV FILTER ZPO 3151 MG
FLEETGUARD LF9001
FLEETGUARD TIAB SA 9031
FLEETGUARD SWB 9080
FRAM PH8691
GUD FILTERS Z 603 ib
KNECHT TIAB SA 516
LUBERFINER PIB 9001
MAHLE FILTER YOG TIAB SA 516
MAHLE ORIGINAL TIAB SA 516
Txiv neej-FILTER TIAB SA 12 120
Txiv neej-FILTER WP 12 120/1
PUROLATOR Wb 65329
SCT Lub Tebchaws Yelemees SWB 5804
SogefiPro FWB 5840
WIX FILTERS 57746
WIX FILTERS 57746x wb

LJK (1)
Qhov zoo ntawm peb cov khoom
(1) Nws muaj huab cua zoo permeability thiab ua haujlwm ruaj khov.
(2) Cov quav loj loj, ntau daim ntawv lim quav.
(3) Cov lim dej muaj thaj tsam loj thiab ua haujlwm ntev.
(4) Huab cua ntws zoo thiab tsis muaj zog ua rau lub cav muaj zog dua.
LJK (2)


  • Yav dhau los:
  • Tom ntej:

  • Sau koj cov lus ntawm no thiab xa tuaj rau peb